порівняння
закладки
кошик

Відгуки про магазин

Рейтинг магазину:
5
з 5
Оцінок: 2
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
А
Андрій
2025-05-02

Дуже файний магазин.
Приємний ввічливий та відповідальний власник, завжди порадить і проконсультує. Величезний вибір товарів від Eduard на замовлення, привезуть все що є на офіційному сайті, деякі речі навіть за меншою ціною ніж там. Особливо круто що доступні всі набори overtrees, їх чомусь інші магазини не хочуть везти.
Окрім продукції Eduard те ж саме відноситься і до інших виробників яких не часто знайдеш у нас.
Загалом я задоволений (точніше мій Хом'як) і рекомендую магазин.

Є
Євген Захаров
2023-07-25

Дуже задоволений покупкою в цьому інтернет-магазині! Великий вибір моделей та афтермаркету від Eduard, а також якісні декалі й маски інших виробників. Замовлення обробляють швидко, упакування надійне. Рекомендую всім моделістам!

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)