Відгуки про магазин
Дуже файний магазин.
Приємний ввічливий та відповідальний власник, завжди порадить і проконсультує. Величезний вибір товарів від Eduard на замовлення, привезуть все що є на офіційному сайті, деякі речі навіть за меншою ціною ніж там. Особливо круто що доступні всі набори overtrees, їх чомусь інші магазини не хочуть везти.
Окрім продукції Eduard те ж саме відноситься і до інших виробників яких не часто знайдеш у нас.
Загалом я задоволений (точніше мій Хом'як) і рекомендую магазин.
Дуже задоволений покупкою в цьому інтернет-магазині! Великий вибір моделей та афтермаркету від Eduard, а також якісні декалі й маски інших виробників. Замовлення обробляють швидко, упакування надійне. Рекомендую всім моделістам!